Етихад

  во

  Англискиот првак Манчестер Сити сака да го реновира одбранбениот бедем. По заминувањето на Венсан Компани, менаџерот Пеп Гвардиола ја разгледува опцијата за ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Атлетико Мадрид потврди дека Манчестер Сити ја активирал откупната клаузула на Родри, попладнево во канцелариите на Ла Лига бил доставен чек од 70 милиони ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Како што пишуваат англиските медиуми Манчестер Сити во наредните неколку часа би требало да ја активира клазулата за играчот на Атлетико Мадрид, Родри! 23 ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Како што пишуваат англиските медиуми Манчестер Сити во наредните неколку часа би требало да ја активира клазулата за играчот на Атлетико Мадрид, Родри! 23 ...
  сите 28 | | | веќе видена