Ерик

  во

  Словенечкиот министер без ресор, задолжен за развој, стартешки проекти и кохезивна политика Марко Бандели денеска поднесе оставка на функцијата, откако ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Откако Илон Маск мораше да ја напушти функцијата претседател на управата на „Тесла“, неговото место го зазеде Робин Денхолм пред која што сега е исклучително ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Словенечкиот министер без ресор, задолжен за развој, стартешки проекти и кохезивна политика Марко Бандели денеска поднесе оставка на функцијата, откако ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Словенечкиот министер без ресор, задолжен за развој, стартешки проекти и кохезивна политика Марко Бандели денеска поднесе оставка на функцијата, откако ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Усман Дембеле предизвика многу реакции во Шпанија со својот непрофесионален однос во последните неколку дена во Барселона, а иако Ернесто Валверде одби да ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Усман Дембеле предизвика многу реакции во Шпанија со својот непрофесионален однос во последните неколку дена во Барселона, а иако Ернесто Валверде одби да ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Словенечкиот премиер Марјан Шарец денеска побара оставка од министерот за развој и кохезивна политика Марко Бандели, поради неговата „непримерна“ комуникација ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Словенечкиот премиер Марјан Шарец денеска побара оставка од министерот за развој и кохезивна политика Марко Бандели, поради неговата „непримерна“ комуникација ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Словенечкиот премиер Марјан Шарец денеска побара оставка од министерот за развој и кохезивна политика Марко Бандели, поради неговата „непримерна“ комуникација ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Јајце на око вообичаено е една од првите нешта што ги учиме да ги подготвиме во кујната. Но, ова може да ви ги промени погледите на тој оброк. Светски ...
  сите 8 | | | веќе видена