Енрике

  во

  Луис Енрике и Жорди Алба не се разделија во најидеални односи во ситуација кога Лучо одлучи да стави крај на својата тренерската етапа во Барселона, па поради ...
  сите 21 | | | веќе видена

  " alt=Тимот на Астана од Казахстан со голот на Постников во 88. минута го совлада тимот на Јаблонец од Чешка, во натпревар од 4. коло во Лигата на Европа. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Тимот на Астана од Казахстан со голот на Постников во 88. минута го совлада тимот на Јаблонец од Чешка, во натпревар од 4. коло во Лигата на Европа. Конечниот ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Откако ја презема шпанската фудбалска репрезентација, Луис Енрике најголеми забелешки добиваше за тоа што во своите листи ниту еднаш не го вклучи Жорди Алба, ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Селекторот на шпанската репрезнтација, Луис Енрике го врати во екипата 29-годишниот лев бек Жорди Алба кој против Хрватска на 15. ноември за прв пат ќе игра по ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Селекторот Луис Енрике на невообичаен начин го објави составот на шпанската фудбалска репрезентација за претстојниот меч во Лигата на нациите против Хрватска, ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Откако ја презема шпанската фудбалска репрезентација, Луис Енрике најголеми забелешки добиваше за тоа што во своите листи ниту еднаш не го вклучи Жорди Алба, ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Шпанскиот селектор, Луис Енрике, го објави списокот на фудбалери за натпреварот во Лигата на Нации против Хрватска (15.ноември) и пријателскиот меч со Босна и ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Килијан Мбапе денеска е во центартот на вниманието откако документите од „Фудбал Ликс“ открија детали од неговиот трансфер во ПСЖ и што се случувало летото во ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Документите од „Фудбал Ликс" откриваат дека Реал и Монако си подале рака за трансфер на Килијан Мбапе вреден 214 милиони евра, Французинот сепак се исплашил од ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Светската латино ѕвезда Енрике Иглесијас пее пред преполната Арена Армец во Софија. Суперѕвездата Енрике Иглесијас повторно ја освои бугарската публика со ...
  | | веќе видена

  Вечерва на аеродромот во Софија слета латинската ѕвезда Енрике Иглесијас. Заедно со специјализирана придружба, тој се упати кон неговиот хотел. Големото шоу е ...
  сите 2 | | | веќе видена