Енфилд

  во

  Иднината на Филипе Кутињо во Барселона е неизвесна, откако оваа сезона го загуби местото во првиот тим и се почесто ја грее клупата. Најскапото засилување на ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Трент Александер-Арнолд, десниот бек на Ливерпул, го повреди коленото и ќе мора да паузира во следните четири недели. Оваа повреда на Арнолд доаѓа во многу ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Иднината на Филипе Кутињо во Барселона е неизвесна, откако оваа сезона го загуби местото во првиот тим и се почесто ја грее клупата. Најскапото засилување на ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Бразилецот повеќе не е опција број еден за својата позиција кај Ернесто Валверде, Артуро Видал и Артур во последните неколку месеци мошне добро ја искористија ...
  сите 24 | | | веќе видена