Енди

  во

  Фелисијано Лопез е осомничен за местење натпревар со неговиот партнер во двојки, Марк Лопез. Според весникот AS, двајцата се осомничени за начинот на игра при ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Помладите играчи мора да преземат одговорност и да ја прекинат хегемонијата на „Големата тројка“ на претстојниот „Вимблдон“, изјави светскиот број 6, Гркот ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Помладите играчи мора да преземат одговорност и да ја прекинат хегемонијата на „Големата тројка“ на претстојниот „Вимблдон“, изјави светскиот број 6, Гркот ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Компанијата, која веќе 31 година е на њујоршката берза, ќе се врати во приватна сопственост по проблематичниот период. Францускиот претприемач и колекционер на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Мекинро и Бекер кои сега работат како тениски аналитичари, упатија сериозни критики кон младите тенисери кои се при врвот на АТП ранг листата, дека сè уште се ...
  сите 54 | | | веќе видена