Ен

  во

  Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп повторно се закани со укинување на акредитацијата за известување од Белата куќа на новинарот на ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп повторно се закани со укинување на акредитацијата за известување од Белата куќа на новинарот на ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Администрацијата на амеирканскиот претседател Доналд Трамп повторно се закани со укинување на акредитацијата за известување од Белата куќа на новинарот на ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп повторно се заканува со укинување на акредитациите за известување од Белата куќа на новинарот на ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп повторно се заканува со укинување на акредитациите за известување од Белата куќа на новинарот на ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп повторно се заканува со укинување на акредитациите за известување од Белата куќа на новинарот на ...
  сите 93 | | | веќе видена

  Ако предолго го ,,стегате,, мочниот меур, воздржувајќи се да одите во тоалет, ризикувате да добиете сериозна инфекција на мочниот меур и посебно појава на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  „Ocean's 8“ (со алтернативен наслов за кинодистрибуција „Ocean's Eight“) е продолжение и спиноф на трилогијата „Ocean's“ на Стивен Содерберг, во режија на Гари ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Amazon еден ден ќе пропадне и ќе банкротира, рекол основачот на оваа компанија, Џеф Безос, кој е најбогат човек во светот, објави Си-ен-би-си. Тој одговарал на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Основачот на „Фејсбук“ им наредил на менаџерите на компанијата да користат телефони со оперативниот систем Андроид, како одговор на критиките на генерален ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кошаркарските натпревари од „Ен-Би-Еј“ лигата се вистински спектакл сами по себе, но во повеќе наврати организаторите го збогатуваат шото со разни наградни ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Убијците на саудискиот новинар Џамал Кашоги можно е да го изнеле неговото распарчено тело од Турција како багаж, изјави министерот за одбрана на Турција, ...
  сите 145 | | | веќе видена