Емирати

  во

  Многу фудбалери имаат некои свои ритуали кога влегуваат на терен, но она што го направи капитенот на украинска Ворскал се уште не беше видено.Имено, капитенот ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Една од најодвратните сцени во фудбалот во последно време ни стигна од Лондон каде што вчера Арсенал играше против Ворскла. Украинска Ворскла гостуваше на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Многу фудбалери имаат некои свои ритуали кога влегуваат на терен, но она што го направи капитенот на украинска Ворскал се уште не беше видено. Имено, капитенот ...
  сите 7 | | | веќе видена

  „Катар ервејс“ објави загуба од 69 милиони долари за минатата година, а главна причина е блокадата што кон превозникот ја воведоа четири земји.Според ...
  сите 23 | | | веќе видена

  „Катар ервејс“ објави загуба од 69 милиони долари за минатата година, а главна причина е блокадата што кон превозникот ја воведоа четири земји. Според ...
  сите 23 | | | веќе видена

  „Катар ервејс“ објави загуба од 69 милиони долари за минатата година, а главна причина е блокадата што кон превозникот ја воведоа четири земји. Според ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Највисокиот суд во Јужноафриканската република, ја легализираше употребата на канабис за возрасни лица на приватен имот. Кога уставниот суд го одобри овој ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Шпанскиот стратег, Унаи Емери ова лето пристигна на клупата на Арсенал откако што Арсен Венгер по 22 години одлучи дека е време да го напушти лондонскиот клуб. ...
  сите 11 | | | веќе видена