Елизабета

  во

  Кралицата Елизабета II воведe нови правила на социјалните мрежи и ги предупреди сите фанови дека ќе бидат блокирани ако на профилите и групите на кралското ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Градоначалникот Борче Георгиевски продолжува со насилничкото владеење во Општина Гази Баба, ова денеска на прес-конференција го истакна Елизабета Стојменова, ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Градоначалникот Борче Георгиевски продолжува со насилничкото владеење во Општина Гази Баба, ова денеска на прес-конференција го истакна Елизабета Стојменова, ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Градоначалникот Борче Георгиевски продолжува со насилничкото владеење во Општина Гази Баба.И покрај бројните реакции, големата загриженост и незадоволство на ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Градоначалникот Борче Георгиевски продолжува со насилничкото владеење во Општина Гази Баба. И покрај бројните реакции, големата загриженост и незадоволство на ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Градоначалникот Борче Георгиевски продолжува со насилничкото владеење во општина Гази Баба. И покрај многуте реакции, големата загриженост и незадоволството на ...
  сите 52 | | | веќе видена

  По речиси 24 часа од вчерашниот настан, дури денеска околу пладне специјални кранови го извлекоа возилото на поранешниот директор на ГП „Бетон“ од Штип Илија ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Поранешниот директор на градежното претпријатие„ Бетон – Штип“ Илија Бреслиски, сведок на СЈО во случајот „Тендери“ за проектот „Скопје 2014“, денеска ...
  сите 14 | | | веќе видена

   Сериозно се дискутира за здравјето на кралицата Елизабета, по нејзиното најново појавување во Бакингемската Палата, за среќавањето со кралицата Ранија, ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Кралицата со една фотографија предизвика загриженост за здравјето зошто на неа се гледа дека има голема модринка на раката. 92-годишната владетелка беше ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Кралицата со една фотографија предизвика загриженост за здравјето зошто на неа се гледа дека има голема модринка на раката. 92-годишната владетелка беше ...
  сите 22 | | | веќе видена