Елче

    во

    Легендарниот фудбалер на Реал Мадрид, Фернандо Родригез Серена, почина денеска на 77 години, објави шпанскиот клуб.Серена играше за Реал од 1963 до 1968 ...
    сите 19 | | | веќе видена