Екстра

  во

  Ако Унгарија веќе има донесено одлука за азил за осудениот експремиер Никола Груевски, како што утринава објавија унгарски медиуми, тогаш таа е претходно ...
  сите 354 | | | веќе видена

  Поради лошата економската ситуација во својата фамилија Ренцо не е во можност да си купи билет за натпреварот од финалето на Копа Либертадорес помеѓу Ривер и ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Да, постојат многу здрави и енергетски напитоци составени од безброј секакви состојки, но најд А морковот е една од тие намирници кои во секое време и лесно ви ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо ја запроси својата девојка Џорџина Родригез, а свадбата се очекува да биде многу наскоро. Запросувањето се случило во луксузен хотел во ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Урмите се екстра извор на магнезиум кои имаат против воспалителни својства и можат да олеснат отоци. Понатаму, магнезиумот кој се наоѓа во урмите исто така ...
  сите 20 | | | веќе видена

  АТП денеска во присуство на Новак Ѓоковиќ го промовираше новото тениско натпреварување во машка конкуренција, кое ќе го носи името АТП Куп. Се работи за турнир ...
  сите 7 | | | веќе видена