Екстра

  во

  Копенхагенската полиција уапси седум лица во координирана акција во неделата, како реакција на ескалација на насилството меѓу бандите во градот. Тие добија ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Копенхагенската полиција уапси седум лица во координирана акција во неделата, како реакција на ескалација на насилството меѓу бандите во градот. Тие добија ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Калциумот е минерал во човековиот организам одговорен за многу процеси кои го одржуваат здравјето на организмот. Негова примарна улога е градење и одржување на ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Даниел Пабло Освалдо реши да оди во пензија на 30 години, одлуката можеби беше изненадувачка, но очигледно била неизбежна откако напаѓачот сега откри дека ...
  сите 8 | | | веќе видена

  "Војната" за превласт што земјите од Заливот ја водат со децении, сега се префрла и на фудбалски план. Поголемата, а со самото тоа и помоќна Саудијска Арабија ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Момче со неговата девојка си се шетка низ парк,но во тој момент се појавува уште една екстра згодна мома и го прашува зошто ја лажел дека немал девојка, но ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Мајданпек е мало рударско гратче во источна Србија близу до романската граница каде за неколку илјади евра можете да купите стан, па дури и за ниски цени се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  “Два дена потоа” или Отворено писмо до моите сограѓани и пријатели од #Бојкотирам Не господа. Немам намера да ве навредувам. Понижувам. Денунцирам. Плукам. Не. ...
  сите 5 | | | веќе видена