Едвард

  во

  Шефот на специјалните операции на американските “Фоки”, 39-годишниот Едвард Галагер, е обвинет дека извршил страшни злосторства во Ирак. Важел за многу добар ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Шефот на специјалните операции на американските “Фоки”, 39-годишниот Едвард Галагер, е обвинет дека извршил страшни злосторства во Ирак. Важел за многу добар ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Брендот Викторија Сикрет е познат по сексапилната долна облека со необичен дизајн, но и по најубавите жени на светот кои оваа долна облека ја носат на пистата. ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Тела на осум членови на исто семејство се најдени на фарма за марихуана, а за убиството се сомничат четири члена на друго семејство. Осум лица на возраст од 16 ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Тела на осум членови на исто семејство се најдени на фарма за марихуана, а за убиството се сомничат четири члена на друго семејство. Осум лица на возраст од 16 ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Дури осум лица, на возраст од 16 до 44 години беа пронајдени мртви во различни куќи на една фарма за марихуана во американската сојузна држава Охајо, по што е ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Никола Груевски не е единствениот функционер кој пребегнал во друга држава поради судска пресуда. По апсењето на поранешниот српски претседател Слободан ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Три седмици пред состанокот меѓу американскиот и кинескиот претседател, Доналд Трамп и Кси Џинпинг, Пекинг бележи рекорден извоз и се обидува да најде начин да ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Три седмици пред состанокот меѓу американскиот и кинескиот претседател, Доналд Трамп и Кси Џинпинг, Пекинг бележи рекорден извоз и се обидува да најде начин да ...
  сите 15 | | | веќе видена