Един Џеко

  во

  Предност за фаворитите по првото полувреме. На „Лужњики“ Рома со голот на Костас Манолас води со 1-0 против ЦСКА, а на „Месталја“ Санти Мина со два гола и ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Един Џеко е еден од ретките играчи кои успеаја да се покажат на највисока сцена во дури три од петте најсилни лиги во светот, бидејќи пред актуелната успешна ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Един Џеко е еден од ретките играчи кои успеаја да се покажат на највисока сцена во дури три од петте најсилни лиги во светот, бидејќи пред актуелната успешна ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Тие се повисоко квалитетно ниво од нас, рече Мурињо, менаџерот на „бебињата“, а поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Сколс, вели: Тие се класа над нас, ...
  сите 121 | | | веќе видена