Еди

  во

  Манчестер Сити во еден нестварен натпревар не успеа да оствари заслужена победа против Тотенхем, а за ситуацијата да биде уште подраматична, „граѓаните“ се ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Угостителскиот објект „Панорама“ во Порто Палермо, во близина на албанското приморско гратче Химара, чиј сопственик нападна шпански туристи, е урнат. Одлука за ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Албанските власти со булдожер му го урнаа ресторанот на сопственик којшто на 21 август нападна шпански туристи и со телото се обиде да го запре нивниот ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Угостителскиот објект „Панорама“ во Порто Палермо, во близина на албанското приморско гратче Химара, чиј сопственик нападна шпански туристи, е урнат. Одлука за ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Албанските власти со булдожер му го урнаа ресторанот на сопственикот кој на 21 август нападна шпански туристи бидејќи не ја платиле сметката. Сопственикот на ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Албанските власти со булдожер му го урнаа ресторанот на сопственик којшто на 21 август нападна шпански туристи и со телото се обиде да го запре нивниот ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Албанските власти со булдожер му го урнаа ресторанот на сопственик којшто на 21 август нападна шпански туристи и со телото се обиде да го запре нивниот ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Надлжните служби му го срушиле ресторанот на сопственикот кој минатата недела ги нападна туристите кога се обиде да му го сопре автомобилот затоа што наводно ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Сопственикот на ресторанот „Панорама“ во Порто Палермо, кај албанското приморско градче Химара, кој тероризираше шпански туристи останува без угостителскиот ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Убавата актерка чека второ дете со сопругот, музичарот Џејмс Рајтон. Бремената британска актерка Кира Најтли била фотографирана од папараците во Лондон додека ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Главен услов за добивање на датум за преговори за вчез на Албанија во ЕУ се правата на грчкото малцинство. Оваа се наведува во писмото што грчкиот премиер ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Сопственикот на ресторанот „Панорама“ во Порто Палермо, кај албанското приморско градче Химара, кој тероризираше шпански туристи останува без угостителскиот ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Лидерот на албанската опозиција, Љуљзим Баша во нова видео порака на социјалната мрежа „Фејсбук“ го обвини албанскиот премиер, Еди Рама за огромна кражба.„Еди ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Сопственикот на ресторанот „Панорама“ во Порто Палермо, кај албанското приморско градче Химара,кој тероризираше шпански туристи останува без угостителскиот ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Видео снимката на која се гледа како бесниот сопственик на ресторан во Албанија ги напаѓа шпанските туристи и ја крши шофершајбната на нивниот автомобил стана ...
  сите 44 | | | веќе видена