Ед

  во

  Соседите се жалеле на бучавата што ја правел, па музичарот Ед Ширан одлучил да ги купи сите имоти што го опкружуваат неговиот. На тој начин му додал на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Портсмут, Охајо – Мајката на Ле ј ла Кег се врати дома по три недели и рече дека заврши ла со хероин от. Таа е подготвена за лекување и сака да учествува во ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ед Ширан конечно ги потврди гласините за бракот меѓу него и Шери Саборн. Ова се случи во видео каде изведувачот зборуваше за неговиот нов албум “Бр. 6 проект ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Поминаа 33 години од премиерата на култниот акционен филм „Top Gun“ што го прослави Том Круз во улогата младиот морнарички пилот, а холивудскиот актер сега се ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Кајли Џенер е втора најплатена жена во шоубизнисот, барем како што пред неколку дена извести „Forbes". Пред неа се само Тејлор Свифт, а ги престигна и далеку ...
  сите 53 | | | веќе видена