Двете

  во

  Игра на три деца во дворот во семејниот дом на Флорида заврши кобно за нив. Брат (6) и сестра (1) и уште едно девојче (4) додека си играле останале заробени во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Новинарката на 1ТВ Кристина Атовска, која известува од Атина за последните случувања околу гласањето на доверба на владата на грчкиот премиер Ципрас и иднината ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Три мртви деца пронајдени во замрзнувач: Децата си играа во дворот и исчезнаа Игра на три деца во дворот во семејниот дом на Флорида заврши кобно за нив. Брат ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Леганес загуби со 3:0 на гостувањето на „Сантијаго Бернабеу“ кое беше на програмата минатата недела, но вечерва на домашниот „Бутарке“ одигра за чест и на ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Евроамбасадорот Самуел Жбогар се надева на позитивен исход и ратификација на Договорот од Преспа од страна на Атина. Верува дека грчкиот премиер ќе го доведе ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Евроамбасадорот Самуел Жбогар се надева на позитивен исход и ратификација на Договорот од Преспа од страна на Атина. Верува дека грчкиот премиер ќе го доведе ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Евроамбасадорот Самуел Жбогар се надева на позитивен исход и ратификација на Договорот од Преспа од страна на Атина. Верува дека грчкиот премиер ќе го доведе ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Словенечкиот Парламент одби денеска иницијатива на две партии да се одржи референдум на кој ќе се одлучи за прифаќање или одбивање на глобалниот пакт за ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Денес во Саудиска Арабија со почеток од 18:30 часот Јувентус и Милан го одиграа италијанскиот Суперкуп. Поради моменталната форма на клубовите, Јувентус беше ...
  сите 72 | | | веќе видена