Дуинг

  во

  Марија Бошковска Јанковски директор на Централен регистар Многу скоро ќе стартува Регионалниот портал на бизнис регистри (Business and Financial Data Exchange ...
  сите 2 | | | веќе видена

  СДС успеа за само една година и пол, да ја врати Македонија наназад 30 години. Освен црнила, пораз на сите полиња,,најлош животен стандард од осамостојувањето ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ изјави дека „не му паѓа на ум“ да попушти под притисок на опозицијата и, како што рече, „да ги слуша нивните глупости“, ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Српскиот претседател Александар Вучиќ изјави дека „не му паѓа на ум“ да попушти под притисок на опозицијата и, како што рече, „да ги слуша нивните глупости“, ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во интервјуто кое го даде за „Република“ прашува каде одат парите од редовните задолжувања што ги прави ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ прашува каде одат парите од редовните задолжувања што ги прави Владата на РМ. Во интервјуто дадено за „Република“ вели, се ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во интервју за „Република“ вели дека актуелната влада нема понудено ниту еден проект со кој би го подобрила ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Првиот протестен марш на ВМРО-ДПМНЕ ќе се одржи во среда - вели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за Република. Тој најавува дека собирот ...
  сите 86 | | | веќе видена