Дубаи

  во

  Дом на блескави трговски центри, несекојдневни авантуристички атракции, подземни зоолошки градини, скијање во затворени скијачки патеки, пливање со делфини… ...
  сите 4 | | | веќе видена

  По завршиниот митинг во Штип вечерва, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, гостуваше на интервју на телевизија Алфа каде истакна дека по долгите ...
  сите 118 | | | веќе видена

  На Алфа телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ истакна дека ние не можеме да одиме напред, оној кој што вели дека 102,5% е ист како Зоран Заев по принципот на ...
  сите 118 | | | веќе видена

  На Алфа телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ истакна дека ние не можеме да одиме напред, оној кој што вели дека 102,5% е ист како Зоран Заев по принципот на ...
  сите 118 | | | веќе видена

  По завршиниот митинг во Штип вечерва, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, гостуваше на интервју на телевизија Алфа каде истакна дека по долгите ...
  сите 118 | | | веќе видена

  Луѓето немаат доверба во тие луѓе, што не ветија, тргнете од најелементарното, тргнете од оние неисполнети ветувања на земјоделците дека ќе имале загарантиран ...
  сите 118 | | | веќе видена

  На Алфа телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ истакна дека ние не можеме да одиме напред со оној кој што вели дека 102,5% е ист како Зоран Заев по принципот ...
  сите 118 | | | веќе видена

  Во гостувањето на емисијата отворено на „Алфа телевизија“, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски нагласи дека имале набиена агенда, со професорката ...
  сите 118 | | | веќе видена

  Доаѓа денот кога од прв од последен ќе одговараат пред законите, јас ви го ветувам тоа, ова вечерва на митингот во Кратово го истакна претседателот на ...
  сите 161 | | | веќе видена

  Сите добро знаеме дека Дубаи е познат по технолошките иновации, од именувањето на министерот за вештачка интелигенција, задолжително 3D печатење на згради, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Овие политички измамници кога беа опозиција ќе ве потсетам што ветуваа на истите овие плоштади и улици. Ветуваа загарантиран откуп, повисоки субвенции за ...
  сите 161 | | | веќе видена

  Министерот за земјоделие пристигнал од своето патување во Дубаи подновен со новите патики и вчера на својот фејсбук-профил се пофали дека им пуштил субвенции ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска на митинг се обрати пред граѓаните во Општина Аеродром. Мицкоски пред присутните посочи дека си имаме ...
  сите 161 | | | веќе видена