ДПА

  во

  Анета Стефановска, една од обвинетите во случајот „Титаник 2“, како член на Државната изборна комисија (ДИК) денеска го даде својот завршен збор и се расплака ...
  сите 101 | | | веќе видена

  Анета Стефановска, една од обвинетите како членка на ДИК во случајот „Титаник 2“ под ингеренција на СЈО, се расплака на денешното судско рочште, на кое го кажа ...
  сите 103 | | | веќе видена

  Со паузи, испрекинат глас и солзи во очите, обвинетата Анета Стефановска во завршниот збор за предметот „Титаник 2“ рече дека не е виновна за делото што ѝ се ...
  сите 104 | | | веќе видена

  Владините партнери Зоран Заев и Али Ахмети утревечер во Клубот на пратениците по закажаниот состанок со партнерите од коалицијата „За живот“ и сo ДПА и ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот лидер Ким Јонг-ун денеска во Ханој не го потпишаа најавениот договор за денуклеаризациоја, јави ДПА. ...
  сите 159 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп коментирајќи го непотпишувањето на најавениот договор за денуклеаризација со севернокорејскиот лидер Ким Џонг Ун на ...
  сите 171 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп коментирајќи го непотпишувањето на најавениот договор за денуклеаризација со севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун на ...
  сите 176 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун денеска во Ханој не го потпишаа најавениот договор за денуклеаризациоја, јави ДПА. ...
  сите 181 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун денеска во Ханој не го потпишаа најавениот договор за денуклеаризациоја, јави ДПА. ...
  сите 183 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот лидер Ким Џонг Ун во Ханој не го потпишаа најавениот договор за денуклеаризациоја, јави ДПА. Белата ...
  сите 186 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун денеска во Ханој не го потпишаа најавениот договор за денуклеаризациоја, јави ДПА. ...
  сите 186 | | | веќе видена

  Американскиот претседател Доналд Трамп и севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун денеска во Ханој не го потпишаа најавениот договор за денуклеаризациоја, јави ДПА. ...
  сите 188 | | | веќе видена