ДПА

  во

  Агенцијата СГС (Секјурити Сервисис Груп) која се поврзува со името на екс директорот на УБК, Сашо Мијалков, добила тендер од над 17 милиони денари или 287.785 ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Германската канцеларка Ангела Меркел денеска изјави дека не верува оти нејзиното постепено повлекување од лидерската позиција, ќе ја ослабне нејзината ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Германската канцеларка Ангела Меркел денеска изјави дека не верува оти нејзиното постепено повлекување од лидерската позиција, ќе ја ослабне нејзината ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Германската канцеларка Ангела Меркел денеска изјави дека не верува оти нејзиното постепено повлекување од лидерската позиција, ќе ја ослабне нејзината ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Германската канцеларка Ангела Меркел денеска изјави дека не верува оти нејзиното постепено повлекување од лидерската позиција, ќе ја ослабне нејзината ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Берлин, 30 октомври 2018 (МИА) – Германската канцеларка Ангела Меркел денеска изјави дека не верува оти нејзиното постепено повлекување од лидерската позиција, ...
  сите 33 | | | веќе видена

  На локалните избори во 2013 година, по пребројувањето на гласовите во Општина Чаир, имало и корекции на записниците! Со вакво тврдење денеска излезе сведок во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Германската канцеларка Ангела Меркел денеска изјави дека не верува оти нејзиното постепено повлекување од лидерската позиција, ќе ја ослабне нејзината ...
  сите 32 | | | веќе видена