Достоинство

  во

  „Семејството е света работа. Апелирам до целата јавност, посебно до новинарите. Молам, не го вознемирувајте семејството на Никола Груевски. Неговата сопруга и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Поранешната пратеничка Ѓулистана Марковска вечерва во интервју за ТВ 24 изјави дека за неа обидот за пронаоѓање на екс премиерот Никола Груевски, не е ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Семејството е света работа. Апелирам до целата јавност, посебно до новинарите. Молам, не го вознемирувајте семејството на Никола Груевски, порача на Фејсбук ...
  сите 5 | | | веќе видена

  За прашањето за името, за економската состојба, најавените зголемувања на даноците, реалните проблеми на граѓаните, нерасчистените убиства и секојдневните ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Измислиците околу онаа смешна кованица антизападен треба да им го покрие срамот со продажбата на името и она што го прават во Македонија. Јас и Заев, ...
  сите 43 | | | веќе видена

  На обвинувањата на СДСМ дека со своите политики Мицкоски оди кон истокот, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ одговара со изнесување на својот добро познат став – дека ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Измислиците околу онаа смешна кованица антизападен треба да им го покрие срамот со продажбата на името и она што го прават во Македонија. Јас и Заев, ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Мицкоски во интервјуто за Курир нагласува дека судството во државата е задушено со политика, обвинителството со притисоци, се менува името на државата, а ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Мицкоски во интервјуто за Курир нагласува дека судството во државата е задушено со политика, обвинителството со притисоци, се менува името на државата, а ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Ерол Ризаов Македонија е во исчекување дали Никола Груевски ќе се појави пред затворските порти и ќе стане најпознатиот затвореник. Синонимот на злото сместен ...
  | | веќе видена

  Претседателот на Словенечката демократска партија, Јанез Јанша, вчера одржа маркантен говор на самитот на Европската народна партија во Хелсинки, за индината ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Соопштение до јавноста – реакција на реакцијата на СДСМ на изјавата на Христијан Мицкоски, Претседател на ВМРО-ДПМНЕ СДСМ е единствената партија во светот која ...
  сите 91 | | | веќе видена

  Браќа, дојде празникот на Христовиот воин и страдалник Димитриј, кој со вера светло ги озарува сите и со љубов ги поттикнува на вечен подвиг. Овој преблажен ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Претседателот на Словенечката демократска партија, Јанез Јанша, вчера одржа маркантен говор на самитот на Европската народна партија во Хелсинки, за индината ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Претседателот на Словенечката демократска партија, Јанез Јанша, вчера одржа маркантен говор на самитот на Европската народна партија во Хелсинки, за индината ...
  сите 42 | | | веќе видена