Доминик

    во

    Традиционално можеби зимскиот преоден рок не е толку атрактивен како летниот, еве веќе 18 дена, не видовме досега некој „бомбастичен" трансфер, па дури и оној ...
    сите 21 | | | веќе видена

    „Парламентарците имаат одредени должности и една од нив е да ги спречат луѓето да направат национално самоубиство. Брегзит без договор е токму тоа и не може да ...
    сите 425 | | | веќе видена