Долче

  во

  Шпанската манекенка Џорџина Родригез е новата девојка на најплатениот фудбалер, Кристијано Роналдо. Уште од првиот ден на Филмскиот фестивал во Венеција, ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Еднаш супермодел, засекогаш супермодел! Годините поминуваат, а минаа речиси 33 години откако Наоми Кемпбел зачекори во светот на манекенството, но таа не се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Плус-сајз моделот Ешли Грем позира за насловната страница на августовското издание на британскиот Харперс Базар. Моделот со раскошни облини е облечена во ...
  сите 7 | | | веќе видена