Дојран

  во

  Општинските изборни комисии од Гевгелија, Валандово, Богданци и Дојран потврдија дека без проблеми завршило гласањето на пријавените болни, стари и изнемоштени ...
  сите 258 | | | веќе видена

  Општинските изборни комисии од Гевгелија, Валандово, Богданци и Дојран потврдија дека без проблеми завршило гласањето на пријавените болни, стари и изнемоштени ...
  сите 258 | | | веќе видена

  Општинските изборни комисии од Гевгелија, Валандово, Богданци и Дојран потврдија дека без проблеми завршило гласањето на пријавените болни, стари и изнемоштени ...
  сите 258 | | | веќе видена

  Општинските изборни комисии од Гевгелија, Валандово, Богданци и Дојран потврдија дека без проблеми завршило гласањето на пријавените болни, стари и изнемоштени ...
  сите 258 | | | веќе видена

  Општинските изборни комисии од Гевгелија, Валандово, Богданци и Дојран потврдија дека без проблеми завршило гласањето на пријавените болни, стари и изнемоштени ...
  сите 258 | | | веќе видена

  Според ексклузивните дневнички записи на академик Никола Кљусев: Никола Кљусев, првиот македонски премиер, во својот дневник што го водел додека ја извршувал ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Општинските изборни комисии од Гевгелија, Валандово, Богданци и Дојран соопштија дека во недела, на претседателските избори, своето право на глас можат да го ...
  сите 258 | | | веќе видена

  Времето во Македонија ќе биде умерено облачно. Ќе дува умерен, вдолж Повардарието засилен ветер од северен правец. Утринската температура ќе се движи од минус ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Времето во Македонија ќе биде умерено облачно. Ќе дува умерен, вдолж Повардарието засилен ветер од северен правец. Утринската температура ќе се движи од минус ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Стево Пендаровски кандидатот за претседател поддржан од граѓаните и од 31 политичка партија, на средби со жителите на Дојран и Богданци, ги повике граѓаните во ...
  сите 216 | | | веќе видена

  Стево Пендаровски кандидатот за претседател поддржан од граѓаните и од 31 политичка партија, на средби со жителите на Дојран и Богданци, ги повике граѓаните во ...
  сите 216 | | | веќе видена

  Кандидатот за претседател, Стево Пендаровски, на средби со жителите на Дојран и Богданци, ги повика граѓаните в недела, на 21 април, со својот глас за бројот 3 ...
  сите 216 | | | веќе видена

  Стево Пендаровски, кандидатот за претседател поддржан од граѓаните и од 31 политичка партија, на средби со жителите на Дојран и Богданци, ги повике граѓаните ...
  сите 216 | | | веќе видена

  Пендаровски ги повике граѓаните во недела, на 21 април, со својот глас  за бројот 3 да одлучат за сигурна иднина и да изберат напредок за европска држава Со ...
  сите 216 | | | веќе видена