Џушуа Фолкес

    во

    15-годишно девојче било уапсено, откако го избодила до смрт 17-годишниот студент. Џушуа Фолкес бил прогласен за мртов на местото на настанот, вчера во раните утрински часови, откако бил избоден до смрт од страна на девојчето, пред домот на негов пријател во Лондон (Англија). „Скај на Македонски“ пишува дека случајот е се' уште под истрага. М.Т. Содржината не смее да се копира или превзема, без писмена дозвола на редакцијата.
    сите 5 | | | веќе видена