Џушс

    во

    Раперот Иван Ивановиќ Џус е снимен како влегува во куќата на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ и тоа со руќа и шампањ. Како што пренесува „Пулс“, Џушс е снимен од екипата на емисијата „Папарацо лов“ и ни ним не им е јасно дали се родила љубов помеѓу Цеца и бившиот „фармер“ или станува збор само за пријателство. Во секој случај тоа би била интересна естрадна романса.
    сите 6 | | | веќе видена