Џулија Робертс

  во

  Се повеќе брендови се вклучуваат на трендот на целосно избегнување на фотошопирани фотографии, а предност даваат на природниот изглед. Оваа фотографија е ...
  | | веќе видена

   Тие кажаа „не“ на одењето под нож, поради одржување на младешкиот изглед. Целосно се природни и горди на своите брчки. Холивуд е место каде на цена се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Големите холивудски ѕвезди често им вртеа грб на малите екрани, но неодамнешните потези на Мерил Стрип и Џорџ Клуни навестија дека работите почнуваат да се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Кога ќе помислите на бјути рутините на славните дами како Ема Стоун и Џулија Робертс, сигурно на памет ви паѓа тим на козметичари кој чини многу пари. Но, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кралот на елеганцијата, италијанскиот моден креатор Џорџо Армани наполни 85 години. Во чест на неговиот роденден, ја пренесуваме неговата животна приказна во ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Македонската фудбалерка Наташа Андонова (25) е една од ретките кај нас кои играат фудбал во светски фудбалски клуб. Вели дека откако знае за себе таа игра ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Сјајно погоден ретро изглед, со кој потсети на филмовите од педесетите. Претседателската на Република Хрватска Колинда Грабар-Китаровиќ присуствуваше вчера на ...
  сите 33 | | | веќе видена

   Тие не ја сакаат вревата на Лос Анџелес, сакаат мирен живот на големи имоти во мали и тивки градови. Кои ѕвезди се вака скромни? Поголемиот дел од познатите ...
  сите 4 | | | веќе видена

  “Сексуална интелигенција не е само познавање на репродуктивиот систем , информации за сексуално преносливи болести и контрацепција, ниту сексуални техники и ...
  сите 2 | | | веќе видена

  “Сексуална интелигенција не е само познавање на репродуктивиот систем , информации за сексуално преносливи болести и контрацепција, ниту сексуални техники и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Холивудската трговска комора објави список на 35 славни личности, од светот на филмот, музиката, телевизијата, теаарот и радијата ќе добијат своја ѕвезда на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Популарната холивудска актерка Џулија Робертс, во интервју кое заедно со својата колешка Патриша Аркет го даваше за списанието „Variety“, зборуваше за тоа како ...
  сите 7 | | | веќе видена