Џулија Робертс

  во

  Џулија Робертс објави ретка посвета на својот сопруг Дани Модер во чест на годишнината од нивната венчавка.52-годишната добитничка на „Оскар“ објави ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Холивудската глумица Џулија Роберт објави ретка фотографија со својот сопруг, Даниел Модер по повод 18 години од својот брак. 52-годишната оскаровка и една ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Веќе со месеци се зборува за тоа како бракот на Џулија Робертс и Даниел Модер е пред крај. Странските медиуми пренесуваат детали од нивниот приватен живот, а ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Веќе со месеци се зборува за тоа како бракот на Џулија Робертс и Даниел Модер е пред крај. Странските медиуми пренесуваат детали од нивниот приватен живот, а ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Имаат милиони на своите банкарски сметки и светска слава, но некои ѕвезди не сакаат да „трошат“ време на лична хигиена. Бред Пит – Неговиот колега Ели Рот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Џорџ Клуни и Бред Пит наводно се во конфликт и тоа поради актерката Џулија Робертс. Имено, Џорџ и Бред 'војуваат' бидејќи двајцата сакаат да соработуваат со ...
  сите 19 | | | веќе видена

  29-годишната актерка Ема Робертс и нејзиниот 6 години постар партнер, актерот Гарет Хедлунд, го чекаат своето прво дете, пренесуваат странските медиуми. ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Актерите Џулија Робертс, Хју Џекман и Мили Боби Браун се меѓу славните кои на здравствените експерти ќе им ги отстапат своите сметки на социјалните мрежи со ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Викторија Бекам, Ким Кардашијан, Меган Маркл се дел од познатите личности што се однесуваа спротивно на бонтонот во одредени ситуации. Познатите личности ...
  сите 6 | | | веќе видена

   Секоја мајка ќе ви каже дека колку и да уживала во бременоста, вишокот килограми после породувањето ѝ предизвикувал проблем. Вистински предизвик е да ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Џулија Робертс објави фотографија на својот профил на Инстаграм на која собра огромен број лајкови во рекордно време. Убавата актерка, која се прослави себеси ...
  сите 5 | | | веќе видена