Џулија

  во

  На Селена Гомез и биле потребни 4 години, за да сними нов албум, соопшти „Контакт мјузик“. Дваесет и шестгодишната пејачка не издаде албум од „Revival“ во 2015 ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Во „Игра на тронови“ се запознавме со неколку силни женски карактери. Сега кога серијата конечно заврши, можеби се прашувате што е следно за овие прекрасни ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Популарната холивудска актерка Џулија Робертс, во интервју кое заедно со својата колешка Патриша Аркет го даваше за списанието „Variety“, зборуваше за тоа како ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Холивудската актерка, Патриша Аркет, во емисијата „Actors on Actors“, ја интервјуирала Џулија Робертс, а според пишувањата на Variety, се подготвила подобро од ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Јапонскиот министер за здравство и труд ги бранеше работните места на кои се бара од жените да носат високи потпетици, тврдејќи дека тоа е “неопходно и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Иако филмот „Убава жена“ беше снимен во 1990-тите години, на многумина се уште им е еден од омилените, но можеби тоа немаше да биде така ако завршеше како што ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Актерката Џулија Робертс во заедничкото интервју со Патриша Аркет за „Варајети“ кажува како требал да заврши филмот „Убава жена“ во оригиналната верзија на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Американскиот кинематографер Ед Лакман (71), кој ги снимил филмовите како „Керол“ со Кејт Бланшет и „Ерин Брокович“ со Џулија Робертс, е годинашен добитник на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  До пред неколку години судењето на фудбалските терени беше резервирано за мажите. Навреди од играчи и од трибини, како и 90 минутното трчање не беа резервирани ...
  сите 3 | | | веќе видена

  До пред неколку години судењето на фудбалските терени беше резервирано за мажите. Навреди од играчи и од трибини, како и 90 минутното трчање не беа резервирани ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Судијката Џулија Никастро засекогаш ќе го памти делењето на правдата на мечот од кадетската лига, одигран во Мартелаго, во близина на Венеција. Убавата ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Младиот италијански фудбалер кој има само 14 години, направил нешто што ќе го следи целиот живот, а веќе наголемо пишуваат медиумите ширум светот. Тој среде ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Скандал ја потресе Италија откако еден млад фудбалер од 14 години на сред меч ги соблекол шорцевите и од судијката Џулија Никастро побарал орално да го ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Невиден скандал ја тресе Италија кога еден 14-годишен фудбалер насред натпревар ги соблекол гаќите и од судијката побарал или орално да го задоволи или да му ...
  сите 6 | | | веќе видена