Џорџија

  во

  Легендата на НБА лигата, Мајкл Џордан вели дека неверојатниот кам-бек на голферот Тајгер Вудс, кој минатиот викенд го освои Мастерсот во Џорџија за прва гренд ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Челси Флеминг и нејзиниот свршеник Џони Пинети, пар од Џорџија, решиле да копаат по контејнерите за да заштедат пари. Идејата им ја дала тетката на Џони. -Таа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Челси Флеминг и нејзиниот свршеник Џони Пинети, пар од Џорџија, решиле да копаат по контејнерите за да заштедат пари. Идејата им ја дала тетката на Џони. -Таа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Челси Флеминг и нејзиниот свршеник, Џони Пинети, пар од Џорџија решиле да копаат по контејнерите за да заштедат пари. Идејата им ја дала тетката на Џони.„Таа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Факт е дека улогата на родители секого менува од темел, но Челси Флеминг и нејзиниот свршеник Џони Пинети, двојка од Џорџија, се доказ дека тие промени ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Челси Флеминг и нејзиниот свршеник, Џони Пинети, пар од Џорџија решиле да копаат по контејнерите за да заштедат пари. Идејата им ја дала тетката на Џони. „Таа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Челси Флеминг и нејзиниот свршеник Џони Пинети, пар од Џорџија, решиле да копаат по контејнерите за да заштедат пари. Идејата им ја дала тетката на Џони. „Таа ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Американската актерка Џорџија Енџел, позната по улогата во серијата „Сите го сакаат Рејмонд” , почина денеска на 71- годишна возраст. Актерката почина во ...
  сите 12 | | | веќе видена