Џорџ Клуни

  во

  Според анкета на синџирот кино-сали Шоукејс, „Бегство од Шошенк“ е најдобар филм во последните 30 години, Том Хенкс е најдобар глумец, а Џуди Денч – најдобра ...
  сите 12 | | | веќе видена

   Џорџ Клуни и Елен Деџенерис се дел од славните личности кои имаат огромна заработувачка. Што се во хороскоп? Астролог ја анализираше за 100 најдобро платени ...
  сите 7 | | | веќе видена

   Тие се гледаат со очи полни љубов, не пропуштаат пригода да се прегрнат, бакнат и држат за раце и дефинитивно се еден од најубавите славни парови. Џорџ и ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Амал Клуни сериозно се исплашила по сообраќајната несреќа која ја имаше Џорџ Клуни во јули годинава во Италија, па тој одлучил својот Харли Дејвидсон да го ...
  сите 3 | | | веќе видена

  За да го сочува мирот во домот актерот Џорџ Клуни одлучил да ѝ удоволи на својата сопруга Амал, па направил нешто што никој од неговите блиски не го очекувал. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Холивутскиот заводник е подготвен се да направи за својата сакана.За да зачува мирот во куќа, глумецот Џорџ Клуни одлучил да послуша својата сопруга Амал и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Холивудскиот глумец Џорџ Клуни никогаш не ја криел својата љубов кон металните миленици на две тркала. Во исто време неговата сакана сопруга, Амал клуни, не го ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Хирург од Британија се обидел да најде одговор на прашањето кој е најубав маж на светот.Во своето истражување тој се водел од формула за која се верува дека е ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Актерот Џорџ Клуни, заедно со топ-моделот Синди Крафорд и бизнисменот Ренди Гербер беа најозборуваната тројка на Ноќта на вештерките во Холивуд. На забавата на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во светот кога околу себе не познавате личност која нема профил на Фејсбук, Инстаграм или Твитер, станува чудно кога ќе слушнете дека некој, особено помеѓу ...
  сите 2 | | | веќе видена