Џонсон

  во

  [freetext] Позитивни проценки за најголемите трговски партнери Повлекувањето на Обединетото Кралство со или без договор со Европската Унија им танцува по ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Туристи од пеколот кои веќе со недели го тероризираат Нов Зеланд пристигнале и во тамошниот главен град Велингтон. Група Британци, членови на исто семејство, ...
  сите 8 | | | веќе видена

   Деновиве имавме можност да ги видиме славните како изгледале пред 10 години благодарение на најновиот предизвик – Но, како изгледале тие во младоста, во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Туристи од пеколот кои веќе со недели го тероризираат Нов Зеланд пристигнале и во тамошниот главен град Велингтон. Група Британци, членови на исто семејство, ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Мора да им студи. Мора да им е ладно и да се смрзнуваат. Мора да им се тресат забите и да им се ежи кожата, кога од устата им излегува пареа кога дишат додека ...
  | | веќе видена

  Семејство краде, се заканува, не плаќа за храна додека е на одмор на Нов Зеланд. Медиумите ги нарекоа туристи од пеколот и им се заканува депортација. ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Семејство краде, се заканува, не плаќа за храна додека е на одмор во Нов Зеланд. Медиумите ги нарекоа туристи од пеколот и им се заканува депортација.Туристите ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Семејство краде, се заканува, не плаќа за храна додека е на одмор на Нов Зеланд. Медиумите ги нарекоа туристи од пеколот и им се заканува депортација. ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Актерката Гвинет Палтроу и фронтменот на групата Колдплеј, Крис Мартин, се разведоа пред две години. Во меѓувреме, Гвинет повторно се венчаше, а Крис започнал ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Русија има сериозни забелешки за легитимноста на процесот на усвојување на Преспанскиот договор. Претседателот Путин во интервју за српските медиуми вели дека ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Лидерот на Лабуристите, Џереми Корбин ја нарече администрацијата на Тереза Меј “влада на зомби” која “не може да управува” и побара да се одржат парламентарни ...
  сите 407 | | | веќе видена

  Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
  сите 20 | | | веќе видена