Џони

  во

  Овој хотел има долга историја на хедонизам , а огромен бројнафери се поврзани со него. така на пример познато е дека уште натали Вуд како малолетна во базенот ...
  сите 10 | | | веќе видена

  На фотографијата која се врти на интернет глумицата позира со барот Џејмсон откако излеле палачинки.Таа во тој момент имала околу шест, седум години.Тогаш ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Колеџот „Итон“ почна да ги учи своите ученици да велат „благодарам“ за да бидат поемпатични. Ова училиште во Беркшир во својата наставна програма додаде ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Џони Галецки, ѕвездата на американската серија “The Big Bang Theory” објавил дека го чека своето прво дете со партнерката Алајна Мејер. Актерот има 44, а ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Голем број од денешните милијардери за својот успех во голема мера можат да се заблагодарат на една животна вештина, а тоа е вештината за продажба. Повеќето од ...
  сите 18 | | | веќе видена

   Познатите брендови сè повеќе соработуваат со децата на славните личности. Иако не биле толку многу експонирани во младоста, денес се појавуваат на постерите ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Џони Галецки, ѕвездата на американската серија “The Big Bang Theory” објавил дека го чека своето прво дете со партнерката Алајна Мејер. Актерот има 44, а ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Не доаѓа сѐ уште лето, не грижете се. Доаѓа предизборен молк, време кога треба да ја испорачам оваа колумна, а Бранко Героски, уредникот на „Слободен печат“ ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Ова е првата љубовна врска на Џони Деп после скандалозниот развод со актерката Амбер Херд. Џони Деп (55), планира да се ожени со дваесетгодишната Русинка, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Свеченоста на која сите главни актери од наградуваната популарна ТВ серија „The Big Bang Theory“ оставија свои отисоци во цементот пред историскиот Chinese ...
  сите 4 | | | веќе видена