Џон

  во

  Новак Ѓоковиќ покажа спектакуларна игра на својот прв меч на завршниот Мастерс во Лондон и комплетно го неутрализираше најдобриот сервер на светот, Џон Изнер, ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Музиката е поврзана со филмот на предлабоко ниво. Квалитетниот „саундтрак„ често го прави искуството на гледање на добар филм покомплетно. Сетете се на ...
  | | веќе видена

  За американскиот пастор во црквата “Assemblies of God” јогата има „демонски корени” и смета дека следбениците на црквата треба да ја избегнуваат. Џон Линдел ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Мотивите за самоубиството на српската манекенка и телевизиска водителка, Марија Чурчиќ (25) која вчера беше пронајдена мртва во својот стан во Белград се уште ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Тенискиот рекет број 1 Новак Ѓоковиќ во мечот против Џон Иснер на Мастерсот во Лондон предизвика голем интерес откако на трибините имаше поддршка од Кристијано ...
  сите 71 | | | веќе видена