Џон

  во

  Вчера во Вашингтон, по неговиот работен состанок во Белата куќа со американскиот претседател Доналд Трамп, унгарскиот премиер Виктор Орбан изјави дека ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Пентагон подготви план за испраќање 120.000 војници на Блискиот Исток во случај Иран да одлучи го забрза развојот на нуклеарното оружје или да ги нападне ...
  сите 180 | | | веќе видена

  Вчера во Вашингтон, по неговиот работен состанок во Белата куќа со американскиот претседател Доналд Трамп, унгарскиот премиер Виктор Орбан изјави дека ...
  сите 27 | | | веќе видена

  На состанок на главните советници за безбедност на американскиот претседател Доналд Трамп, кој бил одржан минатиот четврток, вршителот на должност министер за ...
  сите 180 | | | веќе видена

  На состанок на главните советници за безбедност на американскиот претседател Доналд Трамп, кој бил одржан минатиот четврток, вршителот на должност министер за ...
  сите 181 | | | веќе видена

  На состанок на главните советници за безбедност на американскиот претседател Доналд Трамп, кој бил одржан минатиот четврток, вршителот на должност министер за ...
  сите 182 | | | веќе видена

   Канје заедно со сопругата Ким купи приватен остров на Карибите од 12 милиони долари за нивната ќерка Норт Вест. Животот на Канје Вест е неверојатен. Тој има ...
  сите 2 | | | веќе видена