Џон Кенеди

  во

   Иако поминаа децении од нивната смрт, сепак тоа не ги спречува луѓето да копаат по минатото и да бараат детали кои ги толкуваат како мистерии, па дури и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Од „ЕВН Македонија“ АД информираат дека во текот на денот без електрична енергија ќе останат повеќе општини во Скопје. Во периодот од 8.30 до 12 часот без ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Од „ЕВН Македонија“ АД информираат дека во текот на денот без електрична енергија ќе останат повеќе општини во Скопје. Во периодот од 8.30 до 12 часот без ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Во координирана акција на МВР и „Градски паркинг“ изутринава пајак-службата собираше непрописно паркирани возила на „Џон Кенеди“ во скопската населба Чаир, ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Една од последните резиденции во Њујорк од „Златното време“ во Америка, со огромна историја се најде на продажба за 50 милиони долари. Недвижнината ја огласи ...
  сите 3 | | | веќе видена