Џо Бајден

  во

  Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден има најголеми шанси да биде кандидат за претседател на демократите во 2020 година, покажуваат резултатите од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден има најголеми шанси да биде кандидат за претседател на демократите во 2020 година, покажуваат резултатите од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден има најголеми шанси да биде кандидат за претседател на демократите во 2020 година, покажуваат резултатите од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден има најголеми шанси да биде кандидат за претседател на демократите во 2020 година, покажуваат резултатите од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Поранешниот американски потпретседател Џо Бајден има најголеми шанси да биде кандидат за претседател на демократите во 2020 година, покажуваат резултатите од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Барак Обама, Хилари Клинтон, Џорџ Сорос, Роберт де Ниро и Џо Бајден се само некои од луѓето на чии адреси минатите два дена стигнаа пратки со експлозивни ...
  сите 68 | | | веќе видена

  Пародија на амблемот на Исламската држава, шеговити слогани, разни слики и лош правопис, се меѓу деталите што ги содржат бомбите испратени преку пошта во ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Барак Обама, Хилари Клинтон, Џорџ Сорош, Роберт Де Ниро и Џо Бајден се само некои од луѓето на чии што адреси во изминатите два дена пристигнале пратки со ...
  сите 74 | | | веќе видена