Џереми

  во

  Британскиот шеф на дипломатија Џереми Хант, го предупреди Иран да престане да ги затвора невините луѓе пред неговата прва посета на Исламската Република, ...
  сите 49 | | | веќе видена

  После идиотскиот Тајд, како предизвик на почетокот на оваа година, стигна уште еден ненормален предизвик кој се шири меѓу тинајџерите на интернет. Се вика ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Британскиот шеф на дипломатија Џереми Хант, го предупреди Иран да престане да ги затвора невините луѓе пред неговата прва посета на Исламската Република, ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Британскиот шеф на дипломатија Џереми Хант, го предупреди Иран да престане да ги затвора невините луѓе пред неговата прва посета на Исламската Република, ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Британскиот шеф на дипломатија Џереми Хант, го предупреди Иран да престане да ги затвора невините луѓе пред неговата прва посета на Исламската Република, ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Британската премиерка останува на ставот дека постигнатиот договор со ЕУ е добар и покрај серијата оставки во нејзиниот кабинет и отворениот бунт од група ...
  сите 269 | | | веќе видена

  Лондон, 19 ноември 2018 (МИА) – Британската премиерка Тереза ​​Меј е уверена дека ќе успее да го склучи договорот за Брегзит на претстојниот состанок на ...
  сите 269 | | | веќе видена

  Британската премиерка Тереза ​​Меј е уверена дека ќе успее да го склучи договорот за Брегзит на претстојниот состанок на Европскиот совет. Ова стои во ...
  сите 269 | | | веќе видена

  – Британската премиерка Тереза ​​Меј е уверена дека ќе успее да го склучи договорот за Брегзит на претстојниот состанок на Европскиот совет. Ова стои во ...
  сите 269 | | | веќе видена

  Британската премиерка Тереза ​​Меј е уверена дека ќе успее да го склучи договорот за Брегзит на претстојниот состанок на Европскиот совет.Ова стои во нејзиниот ...
  сите 269 | | | веќе видена

  Британската премиерка Тереза ​​Меј е уверена дека ќе успее да го склучи договорот за Брегзит на претстојниот состанок на Европскиот совет. Ова стои во ...
  сите 269 | | | веќе видена

  " alt=Кемба Вокер постигна 60 поени за домаќините Шарлот хорнетс, но тие не беа доволни за победа, откако Џими Батлер постигна тројка во последната секунда од ...
  сите 86 | | | веќе видена