Џерард

  во

  Актерот Џерард Батлер е еден од многуте познати лица кои на своја кожа ги почувствуваа последиците од страшните пожари што беснеат во Калифорнија веќе со ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Во последните недела дена многубројни жители на Калифорнија останаа без своите имоти во катастрофалните пожари. Помеѓу нив се и многу славни личности како ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Во последните недела дена многубројни жители на Калифорнија останаа без своите имоти во катастрофалните пожари. Помеѓу нив се и многу славни личности како ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Змискиот инстинкт на Луис му го отворил патот кон Европа. Во летото 2006 техничкиот директор на холандски Гронинген, Хенк Велдмате отишол во Уругвај да ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Поранешниот англиски репрезентативец и член на Вест Хем, Челси и Ливерпул, Џо Кол објави крај на својата богата кариера. Кол кој минатата недела наполни 37 ...
  сите 30 | | | веќе видена

  31 мртви и повеќе од 200 исчезнати во Калифорнија. Ова е трагичниот баланс досега од најголемите шумски пожари во историјата на американската држава. Огнот ...
  сите 163 | | | веќе видена

  Доста фрустрирачки беше поразот пред своја публика за ѕвездите на Барса изминатиов викенд, а камерите регистрираа и расправија помеѓу Пике и Суарез по ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Додека се уште беснеат пожарите во Калифорнија, а бројот на загинати расте холивудските ѕвезди секојдневно објавуваат страши фотографии од самото место. Еден ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Огнената стихија во Калифорнија не се смирува. Цел град Парадајс каде живееја 27 илјади жители е целосно уништен, а бројот на мртви постојано расте. Десетина ...
  сите 64 | | | веќе видена