Џенова

  во

  Криштоф Пиатек во ексклузивнот интервју за „Кориере дела Сера“ откри дека Џенова е само попатна станица во неговата кариера и јасно стави до знаење дека има ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Еден од најдобрите светски напаѓачи во моментов, Криштоф Пиатек даде коментар за својата иднина по се погласните шпекулации дека набрзо би можел да си замине ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Игор Ангеловски по победата од 2-0 на гостувањето кај Лихтенштајн со головите на Барди и Несторовски во ...
  сите 149 | | | веќе видена

  Италијанската влада смета дека ЕУ мора да покаже флексибилност во однос на својот огромен буџет бидејќи земјата мораше да се справи со низа смртоносни непогоди ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Поранешната италијанска фудбалска ѕвезда, Џузепе Роси буквално го допре доното кога е неговата кариера во прашање. 31-годишниот напаѓач пред десетина години ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Италијанската влада смета дека ЕУ мора да покаже флексибилност во однос на нејзиниот огромен буџет бидејќи земјата мораше да се справи со низа смртоносни ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Италијанската влада смета дека ЕУ мора да покаже флексибилност во однос на својот огромен буџет бидејќи земјата мораше да се справи со низа смртоносни непогоди ...
  сите 12 | | | веќе видена