Џенифер

  во

  Децата родени помеѓу 20 јануари и 18 февруари во знакот на Водолија, воглавно израснуваат во богати личности, или пак познати јавни лица, велат научниците. Ова ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Номинациите за „златни малини“ – „признанијата“ за најлоши филмски достигнувања во годината, се официјално објавени. Во веројатно најнепријатната категорија – ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Организацијата Инвикта го најави својот прв настан за 2019 година и тоа за 15 февруари. Борбата ќе биде помеѓу Перл Гонзалес и Ванеса Порто. За Гонзалес, ...
  | | веќе видена