Џен

  во

  Со доаѓањето на постуденото време доаѓа и опасност од втор бран на коронавирусот. Докторите од Велика Британија сега советуваат дека губењето на килограмите ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Лекарите од Велика Британија советуваат дека губењето на тежината пред есента и зимата може да биде превенција број еден на вирусот на корона. Д-р Џен Харис ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Сопственичка на два ретривери, Вотсон и Кико снимила пресладок момент кој ќе ги растопи срцата на сите. Џен Медрано им дала ужина на своите кучиња, но Вотсон ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Лидерите на партијата велат дека ги слушаат советите на здравствените експерти во однос на пандемијата на коронавирусот Пандемијата на коронавирус ги натера ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Бред Пит го следи секој чекор на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон, според странските медиуми, а причина за ваквите тврдења е последната донација на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Бред Пит го следи секој чекор на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон, според странските медиуми, а причина за ваквите тврдења е последната донација на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Џен Селтер е позната како сопственичка на најдобриот задник на Инстаграм, а пред неколку години била вистинска сензација. Неодамна во нејзината снимка на ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Бред Пит реши да ги „следи чекорите“ на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Како и таа, актерот донираше милион американски долари на здружението за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Бред Пит реши да ги „следи чекорите“ на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон. Како и таа, актерот донираше милион американски долари на здружението за ...
  сите 10 | | | веќе видена

  52-годишната Џенифер Анистон важи за една од најсексапилните актерки во Холивуд, а својот сексапил сега одлучила да го искористи за добротворни цели. Џен се ...
  сите 2 | | | веќе видена

   „Златната двојка на деценијата“ не успеа, а фановите до денес навиваат за смирување на Бред и Џен. Бред Пит по разводот од Џенифер Анистон, а пред да ја ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Поранешните сопружници Џенифер Анистон (51) и Бред Пит (56) предизвикаа озборување дека се смириле на доделувањето на наградите САГ во Лос Анџелес. Тогаш тој ...
  сите 8 | | | веќе видена

   „Во еден миг си реков имам 87 години и 13 години сум вдовица, па што чекам?“, вели Џен Роуз која веќе 4 месеци живее со своето ново 84-годишно „момче“. ...
  сите 7 | | | веќе видена