Џек

  во

  Во период кога италијанските медиуми најавуваа трансфер на Алексис Санчез од Манчестер Јунајтед во Интер за сума од 15 милиони евра, оваа вечер се случи голем ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Селекторот на Велс, Рајан Гигс направи кратка анализа и даде свој коментар за играчите кои се на мета на неговиот поранешен клуб Манчестер Јунајтед. Се работи ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Британски „Сан“ објави дека дел од англиските фудбалери се одмораат во шпанија, а во центар на внимание се Деле Али, Џек Грилиш и Џејмс Медисон на Ибица. Иако ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Навистина е интересно да се разгледаат навиките на самопроизведените милијардери. Ако за вас е важна финансиска независност, треба да научите од луѓето кои ...
  сите 2 | | | веќе видена

  По обезбедубвањето пласман во Лигата на шампионите за наредната сезона, англиските медиуми почнаа да го составуваат тимот на Манчестер јунајтед. Со враќањето ...
  сите 88 | | | веќе видена

  „Скај Спортс“ јавува дека од таборот на Манчестер Јунајтед ќе се откажат од намерата да го ангажираат фудбалерот на Астон Вила, Џек Грилиш. За услугите на ...
  сите 88 | | | веќе видена

  „Скај Спортс“ јавува дека од таборот на Манчестер Јунајтед ќе се откажат од намерата да го ангажираат фудбалерот на Астон Вила, Џек Грилиш. За услугите на ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Легендарниот златен град Ел Дорадо бил инспирација за многумина, а бројни истражувачи се обидувале да го пронајдат и да докажат дека постои. Но, многу од нив ...
  сите 2 | | | веќе видена

  „Ѓаволите“ ќе мора добро да го одврзат ќесето доколку сакаат да ги донесат имињата кои се на врвот на списокот на Оле Гунар Солшер, за ангажман на Џејдон Санчо ...
  сите 88 | | | веќе видена

  „Ѓаволите" ќе мора добро да го одврзат ќесето доколку сакаат да ги донесат имињата кои се на врвот на списокот на Оле Гунар Солшер, за ангажман на Џејдон Санчо ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп откри дека му се восхитува на Сер Алекс Фергусон и вели дека се уште ја памети првата средба со Шкотот, се чувствувал исто ...
  сите 26 | | | веќе видена

  „Црвените ѓаволи“ обезбедија пласман во Лигата на шампионите и веднаш почнаа со плановите да ја засилат екипата, но се чини дека ќе останат без најавуваните ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Предводникот на „црвените", Јирген Клоп откри дека му се восхитува на Сер Алекс Фергусон и вели дека се уште ја памети првата средба со Шкотот, се чувствувал ...
  сите 26 | | | веќе видена