Џејми

  во

  Веднаш по премиерата на осмата сезона од “Game of Thrones” беше објавен трејлер за втората епизода, а потоа се појавија и фотографии кои ги следат настаните ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Колосалната Денс Арена неодамна го комплетираше своето досега најмоќно издание составено од најголемите светски ѕвезди на денешницата, а меѓународно фалената ...
  сите 3 | | | веќе видена

  No Sleep домашните резиденти во централниот слот на вечерта! Колосалната Денс Арена неодамна го комплетираше своето досега најмоќно издание составено од ...
  сите 3 | | | веќе видена

   За врската на Кејти Холмс и Џејми Фокс се вели дека е најприватната врска во Холивуд, а тие дури неодамна почнаа да се појавуваат јавно држејќи се за рака. ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Последната осма сезона на епската сагата на НВО веќе започна, а со тоа започнува и почетокот на крајот … на хонорарите кои секој од актерите во серијата ги ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Конечно се случи и тоа. После година и пол пауза, Гејм оф Тронс се врати на екраните со епизодата „Винтерфел“. Првата епизода од последната сезона е полна со ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Некогашниот капитен на Ливерпул и сегашен стручен консултант за телевизиите кои вршат фудбалски преноси, Џејми Карагер, зборуваше за својот некогашен клуб и ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Манчестер јунајтед може да игра со втор тим во градското дерби против Сити, смета некогашната легенда на „црвените ѓаволи“, Гери Невил. Некогашниот дефанзивец ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Поранешниот супермодел, Британката Кејт Мос, на лето ќе се омажи со своето долгогодишно момче Николас Бизмарк. 45-годишната манекенка и нејзиниот 32-годишен ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Легендата на „црвените“, Џејми Карагер открива дека е голем фан на играта на Садио Мане, и вели дека Сенегалецот е поважен играч од Мо Салах во трката за ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Меѓу огромниот број познати кои викендов пристигнаа во местото Индио на музичкиот фестивал Коачела беше и познатата манекенка Алесандра Амбросио . Таа беше во ...
  сите 7 | | | веќе видена