Џејми

  во

  Актерката Кејти Холмс и 11 години постариот актер Џејми Фокс, конечно, ја открија својата долгогодишна врска пред јавноста, со романтичната прошетка на плажата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Актерката Кејти Холмс и 11 години постариот актер Џејми Фокс, конечно, ја открија својата долгогодишна врска пред јавноста, со романтичната прошетка на плажата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Маурицио Сари беше пречекан со одредена доза на скептицизам од страна на фановите на Челси поради фактот што нема претходно искуство во едно првенство како ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Чудовишниот и опасен по живот ураган Флоренс натерал околу милион Американци од сојузните држави Северна и Јужна Каролина на бегство. “Со останување дома го ...
  сите 246 | | | веќе видена

  Газираните сокови често се наоѓаат на листата на забранетите производи или пак им ги дозволуваат на децата само во посебни пригоди, како што е случај со ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Португалецот зема и калкулатор во рацете! Конференциите на Жозе Мурињо во последно време не може да поминат без испад. И овој пат беше на удар на новинарите, а ...
  сите 94 | | | веќе видена

  Џејми Варди пред две и пол години се ожени со Ребека Варди, откако претходно три пати ја откажуваше венчавката. Најдобриот стрелец во Премиер лигата за 2016 ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Том Круз не бил во сериозна врска од 2012 година кога се разведе од Кејти Холмс. 56 годишниот глумец неодамна е уловен во друштво на мистериозна русокоса. Том ...
  сите 12 | | | веќе видена