ЏЏЏ

    во

    Популарниот двоец ДНК го заврши снимањето на новиот видозапис за песната „Навлечен на тебе“, кој својата промоција ќе ја доживее кон крајот на август. Видеоспотот е комплетна анимација, во која освен Панчо и Андреј, гостин е Раде Врчаковски- Врчак и сексапилните девојки, односно стјуардеси од „Акс-џет“, како и неколку танчарки од Белград. Популарниот двоец овојпат ќе го видите во многу жешки сцени и, како што велат самите Андреј и Панчо, овој видеозапис е многу поинаков од она што досега го имаат презентирано. „Навлечен на тебе“ е дело на режисерско- снимателското дуо Пако и Влатче и се снимаше во студиото „ЏЏЏ“. Песната својата промоција ја доживеа пред две недели на сите радио- станици во Македонија, а веќе ги освојува и домашните топ-листи.
    | | веќе видена | слични