Џастин Тимберлејк

  во

   Не е потребно многу пресметување за да сфатите дека од 2001-ва година имаат поминато дури 18 години. Но, кога ќе ги слушнете хитовите кои излегле таа ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Џастин Тимберлејк и Миси Елиот се стекнаа со своите музички докторати на престижниот колеџ „Беркли“, а свечената церемонија на доделувањето на дипломите беше ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Џастин Тимберлејк и Миси Елиот ги добија своите музички докторати на престижниот колеџ Беркли, а свечената церемонија на доделување на дипломите беше одржана ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Поп-пејачот Џастин Тимберлејк и раперката Миси Елиот ги добија своите музички докторати на престижниот колеџ „Беркли“, а свечената церемонија на доделување на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Десеткратната добитничка на Греми, Миси Елиот, го одбрани својот почесен докторат по музика од престижниот колеџ „Беркли“ во Бостон. Елиот стана првата раперка ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Една од најголемите друштвени мрежи во минатото Myspace оваа недела повторно беше во фокусот на вниманието. И повторно може многу да се научи од мрежата, но ...
  | | веќе видена

   Додека некои ѕвезди важат за вистинска реткост што остануваат во долги бракови, иако живеат во хаосот на шоу-бизнисот, други најотворено зборуваат дека не ...
  сите 8 | | | веќе видена

   Денот на вљубените секогаш предизвикува дебати и поделени мислења – едни сметаат дека треба да се одбележи, а други, го презираат денот. Мислењата за ...
  сите 9 | | | веќе видена

   На 3-ти февруари се одржаа 53-ите по ред Super Bowl игри, а покрај натпреварот на двата најдобри тима, музичките перформанси секогаш оставаат голем ...
  сите 6 | | | веќе видена

  YouTube денес е интернет гигант, но тоа не било од секогаш така. Во 2004 година тој беше само идеја. Ќе ве изненади што всушност бил причина за создавање на ...
  сите 3 | | | веќе видена