Џастин

  во

  Џастин Крагт имал само две години кога бил пронајден како сам и напуштен плаче пред театарот во јужнокорејскиот град Сеул. Нешто подоцна, на еден километар ...
  | | веќе видена

  Ајкула нападнала 12-годишно девојче на северното крајбрежје на Австралија, објави агенцијата „Ројтерс“.Попладне, по локално време, спасувачите биле повикани да ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Холивудскиот актер Алек Болдвин „случајно“ ја објави веста дека неговата ќерка, моделот Хејли Болдвин се венчаше со Џастин Бибер. И додека светот е во шок по ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Пејачот Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин прв пат се појавија во јавноста по гласините дека тајно се венчале. Aмериканскиот актер Алек Болдвин во ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Американскиот актер Алек Болдвин во интервју пред почетокот на доделувањето на наградите ,,Еми” , кое вчеравечер се одржа во Лос Анџелес рече дека неговата ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Пенелопе Круз се одлучила за Шанел фустан со пердуви кој ги подели мислењата, Попи Делевин воодушевила со минт тоалета со карнери на грбот, а инаку фалената ...
  сите 40 | | | веќе видена