Џастин

  во

  Седум деца од исто бегалско семејство го загубија животот во нивната куќа во Халифакс, пренесуваат канадските медиуми. Од полицијата потврдиле дека жртвите се ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Македонскиот џез и фанк гитарист и музичар Владимир Четкар го промовираше својот нов сингл „Joyride“, кој пред публиката и пошироката јавност доаѓа заедно во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Мажи во средни години кои не можат да направат десет склека одеднаш имаат далеку повисок ризик од срцев удар и други срцеви болести, покажува едно најново ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Мажи во средни години кои не можат да направат десет склека одеднаш имаат далеку повисок ризик од срцев удар и други срцеви болести, покажува едно најново ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Мажи во средни години кои не можат да направат десет склека одеднаш имаат далеку повисок ризик од срцев удар и други срцеви болести, покажува едно најново ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Мажи на средни години кои не можат да направат десет склека одеднаш имаат далеку повисок ризик од срцев удар и други срцеви болести, покажува едно најново ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Иако се во среќен брак, нешто го мачи. Џастин Бибер се смета за најголематa ѕвезда на денешницата, а големиот товар од славата негативно влијае врз неговото ...
  сите 23 | | | веќе видена

   Денот на вљубените секогаш предизвикува дебати и поделени мислења – едни сметаат дека треба да се одбележи, а други, го презираат денот. Мислењата за ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Според информациите на новинарот на „Калчомеркато“, Фабрицио Романо, спортскиот директор на Јувентус, Фабио Партичи во овие моменти е во Амстердам и ќе ...
  сите 52 | | | веќе видена