Џафери

  во

  Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци. ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Заев замина на луксузен одмор во странство, во Германија и остави, даде зелено светло да се реализира уште еден насилнички акт против Република Македонија; Акт ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  „Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци. ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Наум Стоилковски, портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ денеска на прес-конференција истакна дека Заев со кршењето на Уставот се промовираше за лидер со најголем рејтинг ...
  сите 22 | | | веќе видена

  „Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци. ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци. ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Одговорност за шверцескиот начин на кој СДСМ го објави Законот за двојазичност мора да има. Законот за двојазичност е штетен и ќе има несогледливи последици по ...
  сите 383 | | | веќе видена

  Доколку се суди согласно правото во оваа држава Уставниот суд треба да го отфрли донесениот Законот за употребата на јазиците. Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Неработниот ден вицепремиерот Бујар Османи го искористи за формирање на работна група за имплементација на Законот за јазиците. Осамни на иста маса со ...
  сите 124 | | | веќе видена

  Претседателот на Собранието на Република Македонија, Талат Џафери од свое лично име и од име на пратениците, на сите православни верници кои денес го ...
  сите 261 | | | веќе видена