Диор

  во

  Светската модна ѕвезда Карла Бруни деновиве е на југот на Франција. Дојде на плажа во светло виолетов фустан, а кога го соблече покажа дека е во топ форма. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Популарната италијанска глумица Моника Белучи во најновото издание на француското списание Фигаро отворено зборува за крајот на љубовта со уметникот Николас ...
  сите 20 | | | веќе видена

   Војвотката од Сасекс е одбрана за гостин уредник на септемвриското издание на британскиот Вог, во кое ќе бидат вклучени и 15 жени на кои Меган им се ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Холивудската актерка, Шерон Стоун, на 61 година ја отвори душата во јавноста и зборуваше за кобната 2001 година кога доживеа тежок мозочен удар. Тоа што ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Бојан Јовановски заврши во притвор и како ќе се одвива случајот ќе покаже истрагата. Тој е познат по својот стил и секогаш носи облека од најпознатите ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Бијонсе и војвотката од Сасекс, Меган Маркл вчеравечер беа во центарот на вниманието на британската премиера на долгоочекуваниот филм, „Кралот лав“. Сосема ...
  сите 37 | | | веќе видена

  Војвотката од Сасекс, Меган Маркл повторно ги прекрши кралските правила на облекување, овојпат на крштевката на својот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор. ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Војвотката од Сасекс, Меган Маркл повторно ги прекрши кралските правила на облекување, овојпат на крштевката на својот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор. ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Војвотката од Сасекс, Меган Маркл повторно ги прекрши кралските правила на облекување, овојпат на крштевката на својот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор. ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Војвотката од Сасекс, Меган Маркл повторно ги прекрши кралските правила на облекување, овојпат на крштевката на својот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор. ...
  сите 47 | | | веќе видена