Димитар Влахов

  во

  Градоначлникот Филип Темелковски другаруваше со дечињата во ПОУ „Д-р Златан Сремец“ Во рамки на проектот „Спортуваме, другаруваме”, градоначалникот на Општина ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на прес конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова, на која беа изнесени разни ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова. Град Скопје ги негира ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова.Град Скопје ги негира ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова. Град Скопје ги негира ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова. Град Скопје ги негира ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Реакција на Град Скопје: Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Наближува денот што најмногу ќе ги израдува љубителите на торти – утре, 10 ноември во Веро- центарот, ќе се случува манифестацијата „ИНТЕРСКОПКЕЈКС 2018“. ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Скопската полиција поднесе кривична пријава против 32-годишен скопјанец поради сомнение дека украл скап фотоапарат. Како што информираат од МВР, на 29 октомври ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Скопската полиција поднесе кривична пријава против 32-годишен скопјанец поради сомнение дека украл скап фотоапарат. Како што информираат од МВР, на 29 октомври ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Скопската полиција поднесе кривична пријава против 32-годишен скопјанец поради сомнение дека украл скап фотоапарат. Како што информираат од МВР, на 29 октомври ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Скопската полиција поднесе кривична пријава против 32-годишен скопјанец поради сомнение дека украл скап фотоапарат.Како што информираат од МВР, 29. октомври ...
  сите 88 | | | веќе видена