Деве

  во

  Поради постоење основи на сомнение за сторено казнено дело „злоупотреба на лични податоци“, СВР Охрид, до надлежното Јавно обвинителство поднесе известување ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Министерот за транспорт и врски, Горан Сугарески за време на денешниот увид во рехабилитацијата на регионалниот пат Струмица-Ново Село, рече дека се фокусирани ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Министерот за транспорт и врски, Горан Сугарески за време на денешниот увид во рехабилитацијата на регионалниот пат Струмица-Ново Село, рече дека се фокусирани ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Министерот за транспорт и врски, Горан Сугарески, за време на денешниот увид во рехабилитацијата на регионалниот пат Струмица – Ново Село рече дека се ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Утринава гужва на граничните премини. Продолжениот викенд, но и летниот период граѓаните го искористуваат за да посетат некоја дестинација во соседството. На ...
  сите 187 | | | веќе видена

  На денешната одржана средба помеѓу премиерот Зоран Заев и премиерот на Бугарија, Бојран Борисов, на прес-конференцијата стана збор и за реализирањето на ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Државниот санитарен и здравствен инспекторат (ДСЗИ) во врска со претстојните патувања на граѓани од исламска вероисповед на аџилак во Саудиска Арабија ја ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Државниот санитарен и здравствен инспекторат (ДСЗИ) во врска со претстојните патувања на граѓани од исламска вероисповед, на аџилак во Саудиска Арабија, ја ...
  сите 19 | | | веќе видена