Десет

  во

  Ова е поучна приказна за двајца млади која ќе ве натера да размислите. Животот е краток и не треба да ги гледаме другите од високо само поради нивната ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Маж од Велика Британија кој земал десет пати повеќе од дозволените апчиња вијагра доживеал вистински пекол со трајни последици, пренесува „Дејли меил“. Тој тоа ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Глумецот Лиам Нисон (66) доживеал уште една семејна трагедија. Откако пред десет години од повреда на главата му починала сопругата Наташа Ричардсон, истата ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас заработи директен црвен картон на натпреварот на Фенербахче на гостувањето против Умраниеспор во Купот на Турција. ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Жабата за која се верувало дека е последна од својот вид, конечно ќе се ослободи од самотијата, пренесува BBC. Ромео, познат како најосамената жаба на светот, ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Актерот Лијам Нисон доживеал уште една семејна трагедија. Откако неговата сопруга Наташа Ричардсон починала пред десет години од повреда на главата, истата ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Македонската ракометна репрезентација го претрпе третиот и најболен пораз на Светското првенство во Германија и Данска. Овој пат во директен дуел за пласман во ...
  сите 73 | | | веќе видена